KURUMSAL

Biz yola çıktığımızda temel hedefimiz; vergi ve muhasebe dünyası gibi karmaşık, maliyetli ve bir o kadarda uzmanlık gerektiren bu alanda müşterilerimize etkin çözümler üretmekti.  Bu temel felsefe üstüne kurulan şirketimizin uzman ve deneyimli kadrolardan oluşması için kurduğumuz yapının gücünü hızlı büyümemizde görmemiz bizim için en büyük gurur kaynağıdır. Çünkü bizim işimizin özü bilgiye ulaşmaya hızı ve yorumlama yeteneğine dayanmaktadır. Sürekli değişkenlik gösteren mevzuatların, tablosal değerlerin müşterilerimiz için ne anlama geldiğini bilmek ve ona göre stratejiler oluşturmak için yüksek bir performans da göstermek gerekiyor. Kurulduğumuz 0000 yılından buna Cevaplar & Çözümler Bağımsız Denetim ve Yönetim Danışmanlığı A.Ş. olarak alanımızda saygın bir noktaya ulaşmamızda kadrolarımızın yetkinliği bizim açımızdan tartışılmazdır. Bugün Cevaplar & Çözümler Bağımsız Denetim olarak ülkemizin her noktasındaki müşterilerimize hizmet vermemizin altında yatan neden budur.  İnsan kaynaklarımıza verdiğimiz önem bizi farklı kılmaktadır. Biliyoruz ki; Vergi, danışmanlık ve denetim alanında hizmet vermek uzmanlık, deneyim ve takım işidir. Bize emanet edilen işleri zamanında ve hatasız olarak bitirmek ve yaptığı her işte bir değer yaratmak C&Ç’nin temel hedefidir.

 

İşimizin varoluş nedeni tüm ilişkili taraflara sağladığı güven ortamıdır. Denetimden geçmiş veya Yeminli Mali Müşavir tarafından imzalanmış ve mühürlenmiş bir mali tablo en yüksek derecede güveni yansıtmalıdır. Verdiğimiz cevaplarda, ürettiğimiz çözümlerde ve denetimler neticesinde görüşümüzü ihtiva eden her türlü mali bilgi ve tabloda bu güveni en yüksek düzeyde sağlamak ilk ve temel prensibimizdir.

 

Artık iş dünyasında şu bilinen temel gerçektir; Hizmet kalitesinin en önemli unsuru işin zamanında yapılması ve sunulmasıdır. Denetim ve hizmet programlarımız bu anlayış üzerine kurulmaktadır. Bu anlayışın bir başka sonucu da denetim hizmetlerinin işlemlerin oluşum sürecine yaygınlaştırılmasıdır. Hatanın düzeltilmesi bir katma değer üretmez ancak bu bir maliyettir. Bu yüzden hataları önleyici, yapılan veya yapılması muhtemel hata risklerini önleyici önerilerle ortaya çıkan bir yaklaşımla hizmetlerimizi yapılandırmaktayız. Biz buna zaman ve sürece odaklanma adını veriyoruz.

 

Bağımsız denetim şirketi olarak özellikle odaklandığımız ve uzmanlaştığımız alanları hizmetler kalemlerimizde görebilirsiniz. Bilgi ve deneyimini bu ülke insanına aktarmayı ve paylaşmayı misyon edinen bir takım olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu noktada alanımızla ilgili bilgi almak için, aramanız bize mutluluk verecektir.

 

Bu vesile ile sizi de Cevaplar & Çözümler Bağımsız Denetim ailesinin bir parçası olarak görmek bize onur verecektir.

 

Saygılarımızla
C&Ç Bağımsız Denetim ve Yönetim Danışmanlığı A.Ş.
Yönetim Kurulu